KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12543377
nr 1254 3377
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Ripes Madonna". Signerad a tergo Stockholm 2012. Olja på duk, 130x98 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:29:43
13/5 15:18:31
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani